Gta San Andreas pobierz [PL]

gta san andreas download

Witamy wszystkich !

Nie chcesz opróżniać swojego portfela zakupując starszą wersję gry GTA, jednak przyciąga Cię ta wersja, jak to się mówi to jest klasyka. U nas znajdziesz pełną wersję Gry GTA San Andreas do Pobrania. Lepiej trafić nie mogłeś/ nie mogłaś wchodząc na tą stronę. Znajdziesz u nas bezpłatną wersję gry Gta San Andreas Polska wersja językowa, aby było łatwiej zrozumieć cały sens jej fabuły.

Pobierz >> GTA San Andreas <<

 


Opis Gry Grand Theft Auto San Andreas

 

Carl Johnson, który był kiedyś gangsterem w dosyć dużej amerykańskiej metropolii powrócił do rodzinnego miasta z powodu tajemniczej śmierci jego własnej matki. CJ bo taki ma przydomek nasz główny bohater, którym przyjdzie nam sterować ma wielkie plany czyli dorwać zabójcę swojej mamy oraz założyć dobrze prosperujący interes. Stare nawyki nie wychodzą z krwi i wraacjąc do miasta postanawia dalej działać w Gang Grove Street Families, który jak każy inny gang chce przejąć panowanie w całym mieście. W tej sytuacji respektowane jest prawo dżungli , czyli kto jest silniejszy ten przetrwa i będzie miał panowanie. Od Ciebie zależy cała rozgrywka, zobaczysz prawdziwy gangsterski klimat i to nie jako świadek a jako gangster wjeżdzający ze swoją ekipą na osiedle wrogiego gangu. Jest to mrożące krew w żyłach, gdy wczujesz się w rolę naszego bohatera. Masz możliwość powiększania swojej muskulatury, seksapilu i innych cech. Możesz też sprawdzić co będzie dla Ciebie lepsze, czy trenowanie sztuk walk i bycie zwinnym i szybkim zawodnikiem, który położy nie jednego kloca z innego gangu na ulicy jednym porządnym strzałem z piąchy czy zrobienie z siebie wizualnie napompowanego kota, którego wygląd będzie odstraszał innych. Oprócz tego masz możliwość kupowania swoich posiadłości, od starych melin gdzie ledwo przejdziesz od natłoku syfu po egzotyczne ville z basenem i wielkim garażem. W garażu możesz schować dosłownie wszystko co zdobędziesz. Na zdobycie pojazdów najlepszym sposobem będzie po prostu jego kradzież. Zbliża się noc i ktoś zostawił auto w łatwo dostępnym miejscu? Na pewno nasz CJ sobie poradzi i nie będzie trzeba długo czekać z jego umiejętnościami na to aż odjedziemy nową furką, motorem, czy nawet rowerem.  GTA jest na tyle rozbudowane byś mógł zasiąść za sterami czołgu a nawet wojskowego helikoptera, jednak to będzie trudne do zrobienia, to już nie taki stopień trudności jak ukraść zwykły samochód z ulicy. Wchodząc w konflikty prawne pojawiają się na górze gwiazdki, które wskazują jakim jesteś priorytetem dla policji do złapania. Zaczynając na jednym,dwóch radiowozach policyjnych a kończąc na żandarmerii wojskowej, która będzie chciała Cię rozstrzelać bo jesteś dla nich ogromnie groźnym celem! Zdradziliśmy Ci dosyć wiele opcji dostępnych w San andreas, jednak jest ich jeszcze od groma dlatego nie czekaj dłuzej i San Andreas Pobierz oraz zainstaluj na swoim komputerze. Fachowo w języku naszego gangstera powinniśmy napisać „San Andreas Download and install in your computer”!

 


Korzyści wynikające z pobierania spolszczonej wersji gry GTA San Andreas.

 

Korzyściami tego faktu przede wwszystkim jak pisaliśmy już w samym wstępie będzie zrozumienie fabuły i historii naszego bohatera w którego się wcieliliśmy, oraz całego naszego otoczenia. Łatwiej nam będzie wykonywać dane czynności, które do tej pory wyświetlały się w chmurkach w języku angielskim, przez co graliśmy na chybił trafił wykorzystując metodę prób i błędów. Teraz masz wszystko podane na tacy – dosłownie wszystko zostało przetłumaczone tak, abyś nie miał wątpliwości do żadnego podjętego przez Ciebie działania. Wystarczy pobrać tą grę w wersji którą oferujemy na stronie Pobieralki.

 


Gdzie pobrać Gta San Andreas?

 

To bardzo proste, w sekcji wstępu na samej górze tego posta w którym teraz jesteś masz przycisk, który pozwoli Ci na wykonanie czynności fachowo nazwanej po angielsku Grand Theft Auto San Andreas download lub GTA San andreas download.
Jako polak z nie zapożyczonymi przyzwyczajeniami językowymi z angielskiego zapewne trafiając tu wpisywałeś frazę GTA San andreas Pobierz lub Grand Theft Auto San Andreas Pobierz. Nie ma w sumie to aż takiego znaczenia przez to że Pobieralka ma gwarancję satysfakcji i znajdziesz tu bezpieczne i działające gry. Nie szukaj dłużej pełnej, spolszczonej wersji gry GTA SA i przejdź do pobrania!

 

Pobierz >> GTA San Andreas <<

 

 


Screeny z gry

 

  San andreas pobierz

 

 

gta san andreas polska wersja jezykowa

 

 

gta san andreas pobierz

 

 

gta-san-andreas-download pl  San andreas download

 

Tagi

Może Ci się spodobać...

Pierwszy komentarz na “Gta San Andreas pobierz [PL]”

  1. A WordPress Commenter napisał(a):

    Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ilość odwiedzin

Codziennie odwiedza nas średnio:

326 osób!

Nasze ostatnie Video

Opinie odwiedzających

Vasorki 08.05.2017


Pobrałem grę GTA San andreas w Polskiej Wersji językowej i musze Wam przyznać że się zaskoczyłem się bo nie dość że śmiga jak talala to jeszcze w paczce było dodatkowo ponad 500 MB modów, które oczywiście wgrałem!

Gwarancja Satysfakcji